Festészet 1

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: AGORA
Zsűrielnök: Somody Péter (PTE)
Tagok: Appelshoffer Péter (KE)
          Gerber Pál (ELTE)
          Nagy Gábor György (ELTE)

 

Festészet 2

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: AGORA
Zsűrielnök: Erőss István (EKE)
Tagok: Gál Lehel (SZTE)
          Mátis Rita (KE)
          Somody Péter (PTE)

 

Festészet 3

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: AGORA
Zsűrielnök: Gerber Pál (ELTE)
Tagok: Bukta Imre (MKE)
          Lieber Erzsébet (KE)
          Wechter Ákos (független)

 

Festészet 4

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: AGORA
Zsűrielnök: Gaál József (MKE)
Tagok: Ficzek Ferenc (KE)
          Kopasz Tamás (EKE)
          Marosi Katalin (SZTE)

 

Festészet 5

2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00

Helyszín: AGORA
Zsűrielnök: Ficzek Ferenc (KE)
Tagok: Bullás József (PTE)
          Gaál József (MKE)
          Kopasz Tamás (EKE)

 

Animáció 1

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: Szivárvány Kultúrpalota
Zsűrielnök: M Tóth Éva EKE
Tagok: Csáki László METU
           Kiss Gábor Zoltán KE
           Nemes Csaba PTE

 

Animáció 2

2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00

Helyszín: Szivárvány Kultúrpalota
Zsűrielnök: Kiss Melinda METU
Tagok: Gyenes Zsolt KE
           M Tóth Éva EKE
           Nemes Csaba PTE

 

Mozgókép

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: Szivárvány Kultúrpalota
Zsűrielnök: Rozgonyi Ádám METU
Tagok: Molnár Ágnes Éva KE
          Nemes Csaba PTE

 

Tér- és időbeli installáció

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, A9 / változó helyszínek
Zsűrielnök: Szabó Attila MKE
Tagok: Gyenis Tibor KE
           Hübler János Mihály ELTE
           Orosz Klára SZTE

 

Térbeli installáció

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, III. emeleti előadó és aula
Zsűrielnök: Szabó Ádám MKE
Tagok: Colin Foster PTE
          Szigethy Anna KE
          Tóth Lívia NYE

 

Szobrászat

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, KB Galéria
Zsűrielnök: Deli Ágnes KE
Tagok: Gaál Tamás PTE
          Polgár Botond MKE

 

Fotográfia

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, II. emeleti fotóműterem
Zsűrielnök: Pettendi Szabó Péter METU
Tagok: Bakos Gábor MKE
          Czigány Ákos független
          Pecsics Mária KE

 

Design

2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, I. emeleti aula, K2 terem
Zsűrielnök: Mascher Róbert SE
Tagok: Koleszár Ferenc METU
          Polyák János SOE
          Szőcs Éva Andrea KE

 

Craft 1

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, KB Galéria, K2 terem
Zsűrielnök: Gimesi Judit KE
Tagok: Baráth Hajnal METU
           Fusz György PTE
           Máthé Katalin SOE

 

Craft 2

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, KB Galéria, K2 terem
Zsűrielnök: Polyák János SOE
Tagok: Aranyosi Zsuzsa METU
          Fusz György PTE
          Szőcs Éva Andrea KE

 

Építészet 1

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, R1 terem
Zsűrielnök: Bachmann Bálint METU
Tagok: Borsos Ágnes PTE
          Molnár Zsuzsanna KE
          Rohoska Csaba SZIE

 

Építészet 2

2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, R1 terem
Zsűrielnök: Kovács Zoltán METU
Tagok: Molnár Tamás PTE
          Rátkai Erzsébet KE
          Zétényi Zsófia SZE

 

Környezetterv 1

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, balett terem
Zsűrielnök: Balvin Nándor METU
Tagok: Bozóki Mara KE
          Máthé Katalin SOE
          Zétényi Zsófia SZE

 

Környezetterv 2

2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, A5 terem
Zsűrielnök:  Emresz Adrienn METU
Tagok: Borsos Ágnes PTE
          Herédi Győző KE
          Rohoska Csaba SZIE

 

Képgrafika 1

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, A7 terem, II. emeleti folyosó
Zsűrielnök:  Pálfi György MOME
Tagok: Ernszt András PTE
           Károly Sándor Áron KE
           Szurcsik József MKE

 

Képgrafika 2

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, A1 terem, földszinti folyosó
Zsűrielnök:  Rácmolnár Sándor METU
Tagok: Ernszt András PTE
           Jancsikity József KE
           Szurcsik József MKE

 

Tervezőgrafika 1

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, földszinti folyosó
Zsűrielnök:  Július Gyula METU
Tagok: Gerendy Jenő PTE
           Gerhes Gábor független
           Jónás Péter KE

 

Tervezőgrafika 2

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: Rippl-Rónai Művészeti Kar, földszinti folyosó
Zsűrielnök:  Gerhes Gábor független
Tagok: Gábor Imre METU
           Jónás Péter KE
           Lelkes László MKE

 

Művészetelmélet1

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Helyszín: Rippl- Rónai Művészeti Kar, II. emeleti előadóterem
Zsűrielnök:  Horányi Attila MOME
Tagok: Lázár Eszter MKE
           Pörczi Zsuzsa METU
           Szabó Zsófia KE

 

Művészetelmélet2

2019. április 24. szerda
14:00-17:00

Helyszín: Rippl- Rónai Művészeti Kar, A6 terem
Zsűrielnök:  Pál Gyöngyi KE
Tagok: Belovári Anita KE
           Bordács Andrea ELTE
           Lázár Eszter MKE

 

Zenei előadás/vokális

2019. április 25. csütörtök
10:00-12:00

Helyszín: Liszt Ferenc Zeneiskola
Zsűrielnök: Kürthy András független
Tagok:  Klézli János LFZE
            Ludmány Géza független
            Wiedemann Judit független

 

Zenei előadás/hangszeres

2019. április 24. szerda
14:00-17:00 és

2019. április 25. csütörtök
10:00-12:00

Helyszín: Liszt Ferenc Zeneiskola
Zsűrielnök: Kemenes András LFZE
Tagok:  Dombi Józsefné Kemény Erzsébet SZTE
           Hercz-Dorman Alíz ELTE
           Horváth Virág független

 

Zenepedagógia

2019. április 25. csütörtök
10:00-12:00

Helyszín: Liszt Ferenc Zeneiskola
Zsűrielnök: Újváriné Illés Mária SZTE
Tagok:  Antal Laura PTE
           Dolinszky Miklós ELTE
           Kutiné Majnay Judit független

 

Zenei elemzés

2019. április 25. csütörtök
10:00-12:00

Helyszín: Liszt Ferenc Zeneiskola
Zsűrielnök: Bodnár Gábor ELTE
Tagok:  Ignácz Ádám MTA
            Pozsonyiné Falusi Anikó ELTE
            Zombola Péter EKE

 

OTDK 34 Muvesz Logo RGB k

rrmk logo web
XXXIV. OTDK Művészeti és művészettudományi szekció
 7400 Kaposvár, Bajcsy-Zsilinszky utca 10. | Tel.: 82/502-500

ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ

Kaposvári Egyetem Rippl-Rónai Művészeti Kar © 2018 Minden jog fenntartva!

Please publish modules in offcanvas position.