TAGOZATI ZSŰRI - itt találhatók a tagozatokhoz rendelt zsűrielnökök és zsűritagok nevei.

FIGYELEM!

EZ A VÉGLEGES TAGOZATI BEOSZTÁS! A 2019. ÁPRILIS 9. 15:00-ig leadott módosítási kéréseket feldolgoztuk és módosítottuk a táblázatban.

TAGOZATSZERZŐ(K)PÁLYAMUNKA CÍMEKÜLDŐ INTÉZMÉNYIDŐPONT
Animáció 1 Kerékjártó Dalma Vacak SOE - SKK

2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00

Szlama Norbert “Easy going” KE - MK
Haskó Anikó Welcome to Night Vale EKE - BTK
Bárány Zoltán Morf SZTE - JGYPK
Hajdu Dávid, Jakab Kitti, Molnár Nóra, Szabó Gergő Martin Hogylétemről EKE - BTK
Bárány Zoltán Hírt adok magamról SZTE - JGYPK
Garger Henrietta Mario Mora zeneadaptáció ELTE - BDPK
Hajdu Dávid, Jakab Kitti, Molnár Nóra Nyünyő EKE - BTK
Nagy Hunor +mob RO PKE
Animáció 2 Eszes Fruzsina, Góga Bernadett, Kiss Timót Gergő A sótartó felé EKE - BTK  2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00
Végh Luca Don't blame me KE - MK
Harangozó Veronika Vivien Kései sirató KE - MK
Koliger Enikő, Régensburger Fanni A dayin the life SZTE - JGYPK
Helstáb Martin Meg kell dögleni KE - MK
Doholuczki Hanna Villikirály KE - MK
Szekér Viktória Spotlight alternatív végefőcím SZFE
Góga Bernadett Víziapó EKE - BTK
Góga Bernadett Present EKE - BTK
Craft 1 Szűcs Viktória Porcelán Mellény PTE - MK 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Bodó Vanessa Breuer Marcell „omázs" SZTE - JGYPK
Hegedüs Klára Zsófia IDE SÜSS! METU - MKK
Sulyok Emma Roschamp SZTE - JGYPK
Koszó Enikő A fény PTE - MK
Vajna László Önarckép SZTE - JGYPK
Szalai Zsófia Pálinkás készlet PTE - MK
Kele Dávid Evőeszköz kollekció fém és porelán (vagy más különleges anyag) kombinációjára SOE-SKK
Craft 2 Péter Petra Dimenziók SZTE - JGYPK 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00 
Szekretár Kinga Vakoknak tervezett pohárkészlet PTE - MK
Péter Petra Asszimetria SZTE - JGYPK
Gereczné Deák Zsuzsanna Labirintus 1. 2. 3. SZTE - JGYPK
Varnyú Dorina Táskakollekció METU - MKK
Valler Ágota Katalin Zsolnay kerámia újragondolva - Zsolnay csempemotívumok megjelenése akortárs építészetben PTE - MIK
Kiss Lúcia Beatrix Cross Craft METU - MKK
Tóthová Dominika Lel/ki/tér - "csomó csomó" METU - MKK
Design Zubács Dániel MOTUS METU - MKK 2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00
Appel Sebastian, Molnár Roland, Süveg István TUKÁN EKE - BTK
Zayzon Priszcilla Csilla Felxible chair SOE - SKK
Vajda Gábor, Vajna László Virágláda- modurális tér plasztika SZTE - JGYPK
Pancsa Emese Zsuzsanna püree METU - MKK
Pancsa Emese Zsuzsanna Compocity METU - MKK
Fülöp Luca PangoLin METU - MKK
Lőrincz Andrea Mária Spore3D METU - MKK
Máj Szabolcs Máté Ökodesign irányok SOE - SKK
Építészet 1 Michelisz Éva, Pokol Júlia, Szűcs Imre Ferenc Csűrjük meg! BME - ÉPK 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00
Balog Ákos, Zacher Bendegúz Iskola tér 1 BME - ÉPK
Kalász Dóra, Lukács Anna Széljáték BME - ÉPK
Horváth Árnika, Kovács Aliz Zsuzsanna, Nagy Eszter Verőcei ravatalozó BME - ÉPK
Pokol Júlia, Raslan Mohamed Iskola Luxor nyugati partjára BME - ÉPK
Galántai Gergely, Kálna Dávid, Karlovecz Ádám Újraszövés BME - ÉPK
Balog Ákos, Zacher Bendegúz Mikháza - Ravatalozó BME - ÉPK
Építészet 2 Omiliák Mihály, Tarnóczi Eszter Gyú(ű)jtó(ő)Pont BME - ÉPK 2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00
Nagy Szabolcs Konténer a háztetőn PTE - MIK
Ujlaki Ágota Kapujanincs átjáró BME - ÉPK
Halász Dóra, Horváth Gabriella, Somogyi Szilvia Győr a találkozások városa - emlékmű tervezés SZIE - YMÉK
Kaknics Péter, Tábori Regina Elemi iskola BME - ÉPK
Fárizs András, Móré Bence Mátyás A hely BME - ÉPK
Kovács Emese, Nagy Dóra helyzet-kép BME - ÉPK
Festészet 1 Somogyi Zsuzsanna Gyökerek ELTE - TÓK 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Hódosi József Tamás Betekintés KE - RRMK
Nagy Klaudia Transzformáció NYE
Horváth Rita Penész EKE - BTK
Király Eszter Húsz színmező PTE - MK
Gregóczki Réka Formák PTE - MK
Széll Ádám Cím nélkül (3 db) MKE
Cservenka Edit Tehetetlen MKE
Üveges Mónika Inside  (7 db) MKE
Farkas-Csamangó Dóra Klára Romboló jelen EKE - BTK
Márk Martina Jelenségek ELTE - BDPK
Bakonyi Zita Fogalom PTE - MK
Festészet 2 Szöllősi Gábor No.11 PTE - MK 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00
Mihucz Kitti Egyéni perspektívák EKE - BTK
Hrankai-Dömötör Judit Csendesség KE - MK
Pető Martina Andrea Félemlékek EKE - BTK
Kiss Nikolett Roncs I. NYE
Varga Emília A FÖLD ALATT VMTDK
Gaál Alexandra Történet (sorozat) PTE - MK
Sándor János Kontempláció, aktivitás (2 db) MKE
Friedrich Barnabás Cím nélkül MKE
Nagy Márta Szélben szállók PTE - MK
Bánki Tamás Nyakkendő MKE
Gyöngyösi Mária Anna Szálkihúzás PTE - MK
Festészet 3 Kóbor Zsóka Viktória Elvágyódásaim PTE - MK 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00
Hajas Ádám L1-S ELTE - BDPK
Nemes Imre Szellemvilág 4, 5 (sorozat) SZTE - JGYPK
Dihen  Vivien Petra Parafrázis darvakból NYE
Spinochi Csilla-Cristina "Elfekvés" MKE
Rác Gyöngyike HÁROM NAP/KINCSES TÉRKÉPEK VMTDK
Kakas Olívia A horizont, mint a végtelen parafrázisa EKE - BTK
Mizsák Gergő "U" Cluj Cluj I-III EKE - BTK
Vörös Iván Tibor Faágak PTE - MK
Friesz Bernadett SM I. PTE - MK
Festészet 4 Csorba Réka Playground PTE - MK 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00
Dóczé Szilvia Összefűzések ELTE - BDPK
Csatlós Kitti Asztrid Quattuor Motibus PTE - MK
Takács Szilvia Elhagyott terek, sorozat 10db 72x102cm vegyes technika ELTE - BTK
Ruszin Noémi Bolondok hajója PTE - MK
Határ Attila Ember és környezete EKE - BTK
Kauker Dóra - 63, 02, 17, 98 '-96, 45, 14, 90 '-57, 12, 05, 91  (3 db) MKE
Szabó Kornélia SZÍV VMTDK
Németh Dávid Jungle Power MKE
Munkácsi Patrícia Ragyogás I-II. NYE
Kovács Petra Testről másképp PTE - MK
Festészet 5 Nagy Dóra Momento ELTE - BDPK 2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00
Csekő Andrea Cím nélkül MKE
Somorai Renáta Oda-vissza PTE - MK
Pelbárt Enikő Generációk 1. 2. 3. NYE
Turkály Emma KÖZPONTI HATALOM VMTDK
Nyerges Kincső ,,Szépségem'' ELTE - BDPK
Kállai Krisztina Írisz NYE
Egresi Barbara Tiszta lap I-II-III. PTE - MK
Kővári Kamilla Virág Hőkamerával a bardóban; A káprázattest felvétele; A megfogalmazhatatlan Legfelsőbb Létező anyagi megjelenésének ábrázolása MKE
Goschler Tamás Sándor Vízszövet EKE - BTK
Fotográfia Terplán Imola A másik én KE - MK 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Eke Tímea Emlékkép SZTE - JGYPK
Lestál Fanni Ráchel interdomus MKE
Zahorán Adrienn Utcák I. II. III. SZTE - JGYPK
Darmos János Régi korok ruhastílusának visszavetülése a jelenkor modern és hétköznapi ruháiban EKE - BTK
Hernády Barbara "T" SZTE - JGYPK
Taródi-Nagy Konrád Péter 2020 KE - MK
Képgrafika 1 Gergics Ena Jogi kisokos Pécs közterein élő és tartózkodó hajléktalan emberek számára. (Plakát sorozat) PTE - MK 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Kármán Dániel csak elindulni nehéz, meg menni; züzü egyre betegebb; utolsó előtti előtti, előtti; apámmal MKE
Jaszper Andrea Találkozás SZTE - JGYPK
Nemes Imre Kapcsolat SZTE - JGYPK
Bárány Zoltán Rezgés SZTE - JGYPK
Akkaba Ali, Gábor Balázs Kékségbeesés RO PKE
Reiber Nikoletta "Bőrbe vésve" ELTE - BDPK
Peck Arnold A munka hőse KE - MK
Pap Gábor Egyszeri 1-2-3. MKE
Kenesei Zsófia Művész könyvek (9 db) MKE
Illés Áron Új bestiárium (művészkönyv) MKE
Képgrafika 2 Szabó Katalin Felelő SZTE - JGYPK 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00
Fodor Barbara Solitudo Genesis SZTE - JGYPK
Enyedi Zsolt Műterem projekt (6 db) MKE
Bandis Barbara Stigmák EKE - BTK
Pospischil Mercédesz Extrém portrék - Metamorfózis ELTE - BDPK
Omerovic Martin A láma dalai SZTE - JGYPK
Tóth Vivien Polygon EKE - BTK
Pap Kincső, Volford Viktor Romváros SZTE - JGYPK
Lukács Klaudia Ipari Paradoxon, kollázs-sorozat, egyenként 48x65cm ELTE - BTK
Katona Viktória Napjaim ELTE - BDPK
Ács Kinga Noémi Social media MKE
Horváth Brigitta Fantázia sorozat: Pán és az elemek évszakokkal : Pán, Tél – jég, Tavasz – tűz, Nyár – levegő, Évszakok – elemek NYE
Gagyi Judit Eszter Kísérleti technikák a vizuális költészetben RO PKE
Környezetterv 1 Bogáthy Zsolt, Laczka Áron Korok lenyomata - A zsámbéki romtemplom emlékezete BME - ÉPK 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00
Nagy Zsófia, Szőts Áron Róbert, Török Zoltán 1956-os emlékmű Tiszakécskén SZIE - YMÉK
Medvecz Anna, Vöröss András Bendegúz Tiszavirág emlékmű SZIE - YMÉK
Anschau Péter, Novák Sándor Értelmező keretek BME - ÉPK
Lakatos Evelin Kilépés - A tatabányai szegregátumok jövője BME - ÉPK
Bogáthy Zsolt Somló esszenciája BME - ÉPK
Bogáthy Zsolt, Laczka Áron Identitás BME - ÉPK
Környezetterv 2 Birkás Dorina, Lágler Anna, Lágler Júlia Tornácon citera, zenél e táj BME - ÉPK 2019. április 25. csütörtök
14:00-17:00
Alchhabi Diána SENS - Kinetic Interactive Waves METU - MKK
Surján Borbála, Zöldi Sára Térszemszögek BME - ÉPK
Horváth Rita, Omiliák Mihály Mocsolya - Felsőtelekes BME - ÉPK
Petró Liza Csobbanj! BME - ÉPK
Ferenczi Natália, Marinkás Anikó, Tóth Bence Harmonikus kiemelkedés BME - ÉPK
Csik Fanni, Kalocsai Gergő Fröccs BME - ÉPK
Enyedi Gellért Híd a hídhoz BME - ÉPK
Mészöly Benjamin Csaba, Schneider Krisztofer Páneurópai Piknik emlékpark SZIE - YMÉK
Mozgókép Bicsák Boglárka, Kurucz András, Rengei Máté Nő a tükörben EKE - BTK 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Bicsák Boglárka Ketten EKE - BTK
Sipos Bence Az ösvényen járva KE - MK
Bartha Zsófia A digitális bennszülöttek földjén EKE - BTK
Tóthpál Béla Nem kötöm meg! RO EMTE - KVK
Roszik Fruzsina Maradunk SZFE
Baranyi Gábor Benő Szepszis SZFE
Bicsák Boglárka, Takács Máté Mai vitézek SZFE
Megulesz Tícia A super 8-as kamera felfedezése EKE - BTK
Siska  Enikő Egy pillanat BME - ÉPK
Kungl Zsigmond Prank SZFE
Soós András Látogatásom első napja SZFE
Danszki Fruzsina Veronika meg akar ölni SZFE
Művészetelmélet 1 Farkas Boglárka Angéla Harc az arccal, avagy Bette Davis és Gena Rowlands gesztusai a Mi történt Baby Jane-el? És a Premier c. filmben RO EMTE - KVK 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00
Kopp Krisztina Színházkritika egy társadalomról MKE
Gyüre Lilla Andrea, Szabó Diána Kortárs múzeumterek PTE - MIK
Nagy László Nőművészek és nőművészeti kiállítássorozatok az 1990-es évek közepe körül PTE - MK
Hauer Tamás Péter, Szekeres Liliána Júlia EmlékTér BME - ÉPK
Serfőző  Eszter Fruzsina Ornamentika a “modern” térben. Az udvarok építészete Hassan Fathy munkásságában - egy késői munka esettanulmánya BME - ÉPK
Máté Dániel A hivatalos vizuális nyelv változása a mintarajztanodától a Képzőművészeti Egyetemig MKE
Tibai Friderika, Veres Laura Kultúrák között – magyar építészek Észak-Afrikában. Kritikai esettanulmány Parajdi Mester László munkásságáról BME - ÉPK
Csuzi Barbara, Soós Adrienn, Truhlig Noémi, Zentai Fruzsina Győr 2050 SZE - ÉÉKK
Kis-Szabó Fanni Befelé és kifelé vezető utak találkozásánál - autisták műveinek összehasonlítása egyes kortárs művészek alkotásaival TPF
Heim Gréta A 18. század kiemelkedő udvari festője a szegedi ferencesek szolgálatában: Johann Joseph Hauzinger és a szeged-alsóvárosi ferences templom három mellékoltárképe MKE
Művészetelmélet 2 Hartvig Dániel, Kalász Dóra Szovjet modellből modern siker – Az észt kolhoz építészet BME - ÉPK 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Kotnyek Zsófia Organikus épített valóság – Biotechnológia az építészetben PTE - MIK
Kocsányi András A spagettibörleszk - A börleszk hatásai és a humor mechanizmusa Bud Spencer és Terence Hill komédiáiban SZFE
Dávid Dóra, Pokol Júlia Export Novecento BME - ÉPK
Gollob Lilla A design szerepe a Big Data humanizálásában MOME
Balogh Gabriella Vizuális kommunikáció intelligens földönkívüli civilizációkkal: Háttérkutatás METU - MKK
Nagy Kinga Mária Kaposvár láthatatlan épületei KE - MK
Tòth Tünde Krisztina Kockasors BME - ÉPK
Zomborácz Tamás A 20. század fordulóján alkalmazott homlokzati díszítőelemek vizsgálata MKE
Tarr Zsuzsanna Talált terek PTE - MIK
Gheorghita Borbála XRF gyakorlati felhasználhatósága a restaurálásban MKE
Ádi Brigitta A hitvilág megjelenése a Magyar népmesék című animációs sorozatban MOME
Szobrászat Kovács Tibor Aszimptota, minrt Idea MKE 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Nagy Diána Keresztelő Holofernész ELTE - BDPK
Sápi Márton Möbius-Él PTE - MK
Krausz Dániel Csaba Homemade MKE
Juhász Gergely Dinamika PTE - MK
Brutóczki Csaba Anya nélkül született madár PTE - MK
Veréb Patrik A kínai micimackó PTE - MK
Gereczné Deák Zsuzsanna Extro-introverzió SZTE - JGYPK
Sági Zoltán Geováros BME-ÉPK
Yang Zhu Qing Hangtörés BME-ÉPK
Térbeli installáció Camara Issiaga, Hufnágel Gábor, Krisztián Bence, Steiner Lili, Tézsla Rebeka, Tóth Magdolna Poloska ösvény PTE - MK 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Katona Viktória Önterápia ELTE - BDPK
Lovász Luca #4765 MKE
Márfi Anna Virág Kert PTE - MK
Kovács Eszter Határtalanság PTE - MK
Bacsa László, Berbik Ferenc, Horváth Márton FACES-installáció a Velencei Építészeti Biennálén SZE - ÉÉKK
Kádár Emese No-line MKE
Milinszki Boglárka Hogyan magyarázd el a döglött egérnek, hogy igazságos az élet (Beuys hommage) MKE
Szekeres Alexandra Utolsó ítélet MKE 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00
Balogh Gabriella Vizuális kommunikáció intelligens földönkívüli civilizációkkal: Gravírozott tárgyüzenetek METU - MKK
Sülyi Diána Differenciált estek EKE - BTK
Vajna Rákhel Anna TEST/RÉSZ EKE - BTK
Kenesei Zsófia Hiába MKE
Tér- és időbeli installáció Koltay Dorottya Szonja Papa mama nyaral, minden péntek eltemet egy csütörtököt (videó install.) MKE 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Kardos Eszter Luctu Consido KE - MK
Fodor Barbara Önarckép kaktusszal SZTE - JGYPK
Gulyás Eszter Álom, kép BME - ÉPK
Antal Ágota, Bach Viktória, Kitai Dániel SONO METU - MKK
Fehérvári Veronika Bogárka Látható zene BME - ÉPK
Könczöl Emese Mária Reflexió BME - ÉPK
Pokol Júlia Imprinting BME - ÉPK
Tervezőgrafika 1 Angyal Olívia Illusztráció kísérletek gyerekrajzok alapján RO PKE 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Illés Eszter AUTOMATART KE - MK
Varga Georgina Mónika Bob Dylan - Time passes slowly NYE
Szórád Ilona Frequency EKE - BTK
Péter Sára OSCILLATIO PTE - MK
Bordás Márton Codes PTE - MK
Móricz Ildikó XEIOKPOTNMATA (PALAMÁKIA) taps PTE - MK
Szekeres Viktória Szomszédok NYE
Kiss Bettina Idő NYE
Fucsku Dávid Absurd Posters! EKE - BTK
Nagy Zsófia Rinya Sztoriz EKE - BTK
Katona Barbara Fanomenon EKE - BTK
Tervezőgrafika 2 Harangozó Imre Kik az otthontalanok? PTE - MK 2019. április 25. csütörtök
09:00-12:00
Hernády Barbara Teás dobozok és -zacskó SZTE - JGYPK
Pethő Lili SPACE.TYPO PTE - MK
Kincses Endre Fekete Normalitás PTE - MK
Csibi Anett Um Minuto artbook PTE - MK
Végh Veronika Kinder csomagolás MKE
Vajdics Tamás dots/körök EKE - BTK
Szilágyi Tamara Stamptype EKE - BTK
Jaszper Andrea Kass-Fej ma SZTE - JGYPK
Rátkai Laura Anna Fortune Cookies csomagolásterv SZTE - JGYPK
Bodnár Áron Gyergyános EKE - BTK
Kolcsár Sz. Zsolt DAMAGE kísérleti tipográfia EKE - BTK
Nagy Kornélia ETNOFEST arculat PTE - MK
Toman Eszter Hímzett ikonok MKE
Zenei elemzés Hervai Katalin A szakrális zene fogalmának problémaköre PTE - MK 2019. április 25. csütörtök
10:00-12:00
Komáromi Zsanett A tambura a magyar népi tánczenében ME
Varga Ildikó Rita Anna  Az izlandi zenéről. Jón Leifs-ről és a Három Himnuszról SZTE - JGYPK
Bucz Magor Bucz Magor: Différance c. kompozíciójának szerzői elemzése, valamint az alkotás folyamatának bemutatása LFZE
Radócz Miklós A 20. századi magyar koncertfúvószene fejlődése Lendvay Kamilló három fúvószenekari alkotásának tükrében DE - ZK
Bokács Ágota Igor Stravinsky: Petruska – A mű keletkezése és elemzése DE - ZK
Zenei előadás-hangszeres Szives Márton Ideokinetika és Fluid Movement SZTE - ZMK 2019. április 24. szerda
14:00-17:00
Mészáros Mária Ágnes Pierre Danican Philidor az elfeledett zeneszerző ME
Furman Máté A furulya, a 20. századi furulyazene, és Matthias Maute munkássága ME
Horváth Ildikó Liszt: Erdőzsongás (Koncert etűd No.1.) SZTE - JGYPK
Kanyar Adrienn R. Schumann: g-moll szonáta I. tétel PTE - MK
Szentgáli-Tóth Áron A korai romantika két géniusza: Chopin és Mendelssohn - A polonéz és a Lied  "zongora-apoteózisa" ELTE - BTK
Lengyel Erik Notációs jelek megfejtése Karlheinz Stockhausen Zyklus című műve alapján DE - ZK 2019. április 25. csütörtök
10:00-12:00
Tóth Levente A sokoldalú marimba – A japán filmzenei elemek bemutatás Takatsugu Muramatsu: Land című műve alapján DE - ZK
Gliga Tudor, Orosz Dávid Duó RO EMTE - KVK
Zenei előadás-vokális Szénási Anna Vivien Donizetti: A csengő-Seraphina áriája, Sugár Rezső: Reszket a bokor SZTE - JGYPK 2019. április 25. csütörtök
10:00-12:00
Engi Vera G.Verdi: Il poveretto SZTE - JGYPK
Zöldi Nikolett: Mignon, avagy Goethe hatása a dal- és  operairodalomra SZTE - ZMK
Annus Nikolett Cesti: Ég áldjon, kedves   Huszár Lajos: Virágcserép, Gunár-szónoklat SZTE - JGYPK
Szénási Anna Vivien Erkel Ferenc: Hunyadi László - Gara Mária áriája a 2. felvonásból SZTE - JGYPK
Kiss Bernadett A.L.Webber: Memory (Macskák c. musicalből) SZTE - JGYPK
Horváth Csaba "Si canta come si parla" - Olasz nyelvtudás ésénektechnika összefüggése ELTE - BTK
Zenepedagógia Nagy Eszter „Gyermekeknek – gyermekekről” – Romantikus és impresszionista zongoraművek a zeneiskolai repertoárban EKE - BTK 2019. április 25. csütörtök
10:00-12:00
Németh Gabriella A Suzuki-módszer alternatív lehetőségei a magánének tanítás tükrében ME
Brányi Panna A fuvolatanulás hangszeres előkészítése ME
Melis Orsolya Kinga Ismét éneklő ifjúság? - A mindennapos éneklés lehetőségeiaz iskolában ELTE - BTK
Majtényi Laura A harmonikus hallás és a többszólamú készség fejlesztésének lehetőségei az általános iskolában EKE - BTK

 



OTDK 34 Muvesz Logo RGB k

rrmk logo web
XXXIV. OTDK Művészeti és művészettudományi szekció
 7400 Kaposvár, Bajcsy-Zsilinszky utca 10. | Tel.: 82/502-500

ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ

Kaposvári Egyetem Rippl-Rónai Művészeti Kar © 2018 Minden jog fenntartva!

Please publish modules in offcanvas position.